Uluslararası Koruma Kimlik Çalışma İzni

Uluslararası koruma kimlik belgesi sahipleri çalışma izni müracaatlarında bulunabilmeleri için ilk olarak kimlik belgesini Tillo Danışmanlık bünyesine ulaştırmalıdır. Uzmanlarımız tarafından kontrolü sağlandıktan sonra tarafınıza bilgi verilmektedir. Uzman kadromuz uluslararası kimlik sahiplerine çalışma izni almak konusunda büyük destek sağlamaktadır. Çalışma izni müracaatlarınız sürekli kontrol edilerek sonuçlanması en kısa sürede sağlanır. Bu yazımızda uluslararası koruma kimlik kartı ile çalışma izni alma, uluslararası çalışma izni, uluslararası kartı çalışma izni, uluslararası çalışma izni ne zaman çıkar, uluslararası kartı ne zaman gelir, uluslararası çalışma izni maliyeti, uluslararası çalışma izni tutarı, uluslararası çalışma izinleri, uluslararası izin alma, uluslararası çalışma izni kartı, çalışma izni, uluslararası çalışma izni harç tutarı konularına değineceğiz.

Uluslararası Koruma Çalışma İzni Ne Kadar Sürede Çıkar ?

Uluslararası Koruma Kapsamındaki yabancılara çalışma izni başvurusunda bulunabilmek için ilk olarak yabancı uyruklu kişinin kimliği kontrol edilmelidir. Uzman ekibimiz kimlik kontrolünden sonra yabancının pasaportuyla beraber kişiye özel olarak İş Sözleşmesi hazırlamaktadır. Hazırlanan İş Sözleşmesi yabancı ve işveren tarafından imzalandıktan sonra Tillo Danışmanlık bünyesine ulaştırılır. Uzman kadromuz gerekli olan diğer evrakları da temin ettikten sonra aynı gün aynı saat içinde başvuruyu yapabilmektedir. Başvuru internet üzerinden yapıldığından dolayı başvuru esnasında elektronik imza gerekmektedir (E-İmza). Elektronik imzanızı da Tillo Danışmanlık bünyesinden 5 Dakika içinde teslim alabilirsiniz. Uzman ekibimiz elektronik imzayı da temin ettikten sonra işlemlerinize başlayıp hızlı bir sonuç almanız için çalışmalar yapmaktadır. Başvurularınız ortalama 1 ay içinde sonuçlanmaktadır. Bu zaman duruma göre değişiklik kazanmaktadır.

ÇALIŞMA İZNİ BAŞVURUSUNDA BULUNABİLMEK VE BİZLERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Uluslararası Koruma Çalışma İzni Ne Kadar Tutar ?

Çalışma izni başvurusunda bulunurken uzman ekibimiz siz değerli iş verenler için en uygun tutar ve maliyeti gözlemlemektedir. İşveren için en düşük maliyeti olacak şekilde başvurularınız yapılmaktadır. Çalışma İzniniz onaylandığı taktirde tarafınıza harç bedeli çıkacaktır. Harç bedeli devlete ödenecek olan tutar ve çalışma izni kartınızın basılması için istenen ücrettir.

Daha önceden paylaşmış olduğumuz aşağıdaki konumuzdan çalışma izni harç tutarlarını ve maliyetlerini öğrenebilirsiniz.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

Tıkla Ara
Yol Tarifi