Geçici Koruma Kimliğine Çalışma İzni

Bu yazımızda geçici kimlik belgesiyle çalışma izni alma, çalışma izni, geçici koruma ile çalışma izni, çalışma izni alma yolları, geçici kimlikle çalışma izni, çalışma izni gkk, gkk ile çalışma izni, çalışma izni şartları, çalışma izni değerlendirme kriterleri, geçici kart ile çalışma izni, geçici koruma kimlik kartları, çalışma izni şartları, çalışma izni alma yöntemleri, çalışma izinleri konularına değineceğiz.

Geçici Kimlik İle Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Geçici Koruma Kimlik Kartı sahibi olan yabancıların kimliği aldıkları tarih çalışma izni başvuruları için çok önemlidir. Başvuru yapılacak olan tarihten en az 6 ay önce kimlik kartının alınması gerekmektedir. Geçici Koruma Kimlik Kartı sahibi olan yabancılar Tillo Danışmanlık bünyesinde hazırlanmış olan iş sözleşmesini imzaladıktan sonra gerekli evrakları tamamlayıp başvuru aynı gün içinde yapılmaktadır. Uzman ekibimiz 7/24 aktif olarak çalışma izni müracaatınızı sizler için en kısa sürede yapmaktadır. Başvurularınız yapıldığı tarihten itibaren ekibimiz tarafından takip edilmekte ve sizlere bilgiler verilmektedir.

UZMAN DESTEĞİ ALMAK VE ÇALIŞMA İZNİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ…

Geçici Kimlik Çalışma İzni Uzatma Başvuruları Nasıl Onaylanır ?

Firmanızın Satış Gücü, Personel İstihdamıŞube, Bayii Durumu, İşçinin Yapacağı iş ve Aylık Brüt Ücreti kontrol edilip yeterli olmadığı durumda Çalışma izninizin Red olma durumu söz konusudur. Mali verilerinizin yeterliliğini öğrenmek ve çalışma izni uzatmanızın % kaç oranla kabul olacağını öğrenmek için uzman kadromuzla iletişime geçebilirsiniz

Geçici Kimlikle Çalışma İzinlerinde Harç Tutarları

Çalışma izin değerlendirme sürecinden daha sonra tarafınıza harç çıkacaktır. Harç bedeli devlete ödenecek olan bir vergi olup, çalışma izninin müracaat yılına göre değişiklik sağlamaktadır. Çalışma izni harç bedelleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız. Harç bedelleri ödendikten sonra çalışma izinleriniz onaylanacaktır. Başvurularınız onaylandığı taktirde çalışma izni kartınız ortalama olarak 2 hafta içinde iş yeri adresine ulaşmaktadır. Çalışma izni kartlarınız bağlı bulunduğunuz firma üzerinden alınmaktadır. İş yerinden ayrıldığınız ya da iş veren sebepli problemlerden dolayı iş yerinden çıkış yapıldığı taktirde çalışma izni kartınız iptal olmaktadır.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

2 Yorum

  1. GEÇİCİ KİMLİKLE ÇALIŞMA İZNİ YAPTIK RED ALDIK 9E NE DEMEK OLUYOR VE TEKRAR YAPSAK RED Mİ OLUYOR

    • Merhaba Fateh Bey,
      Çalışma İzni başvuru sonuçlarında karşılaşılan ret sebepleri hakkında bilgi ve çalışma izni başvurusunda bulunmak için 0212 519 45 45 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara
Yol Tarifi