Iraklı İşçilere Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Bu yazımızda ıraklılara çalışma izni nasıl alınır, çalışma izni nasıl alınır, ıraklı işçilere çalışma izni, ikametle çalışma izni, oturma izniyle çalışma izni, ıraklı çalıştırmak, ıraklı çalıştırma izni, çalışma izinleri, çalışma izin, ırak çalıştırmak, ıraklılara izinler, ıraklı nasıl çalıştırabilirim, ıraklı vatandaşlara türkiyede çalışma izni, türkiyede ıraklı çalıştırmak, ıraklılara çalıştırma izni konularına değineceğiz.

Iraklı İşçilere Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Iraklı işçilere çalışma izni başvurusunda bulunabilmek için şirketimizin alt yapısının yeterli düzeyde olması gerekmektedir. Ülkemizde bir çok firma bünyesinde yabancılara iş imkanı sağlamaktadır. Yabancı uyruklu çalışanlar bildikleri diller sayesinde firmaların müşteri çevresini geliştirmekte ve firmanın kendini geliştirmesi konusunda önemli rol almaktadır. Ülkemizde bulunan yabancıların çoğunluğu Irak uyruklu vatandaşları kapsamaktadır. Irak uyruklu kişileri istihdam etmek isteyen iş verenlerin ilk olarak çalışma izni başvurusunda bulunması gerekmektedir. Çalışma izni olmadan çalıştırılan işçiler için firmaya yüksek miktarda cezalar yansıtılmaktadır. Cezalar hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız. 

 

IRAK UYRUKLU İŞÇİ ÇALIŞTIRMA HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Iraklı İşçilere Çalışma İzni Ne Kadar Sürede Çıkar ?

Oturma iznine sahip olan Irak uyruklu yabancılar için ekibimiz 7/24 hizmet sağlamaktadır. Tillo Danışmanlık tarafından iş veren ve Irak Uyruklu yabancıdan istenen evraklar bünyemizde ulaştığı taktirde aynı gün içinde başvuru yapılmaktadır. Ofisimizi ziyaret ederek veya internet üzerinden iletişim sağlayarak evraklarınızı temin edebiliriz. Eksiksiz bir şekilde evraklarınız teslim alınıp Çalışma izni başvurunuzda bulunur. Sizlerin tek yapmanız gereken evraklarınızı teslim edip beklemektir, çalışma izni takibinin hepsi uzman kadromuz aracılığıyla takip edilip, sizlere bilgi verilmektedir.

Irak Uyruklu Çalışanlara Çalışma İzni Kaç Para ?

Irak uyruklu işçi çalıştırmak için istenen evraklar Tillo Danışman uzmanları tarafından en ince ayrıntısına kadar kontrol edildikten sonra başvuru sağlanmaktadır. Başvuruların değerlendirme süresi boyunca Tillo Danışmanlık işlemleri hızlandırmak için çalışmaktadır. Çalışma izni başvuru ücretleri Irak uyruklu yabancının kimliğine göre değişiklik gösterebilmektedir. Irak Uyruklu Çalışanların çalışma izni maliyeti için tıklayınız…

Irak uyruklu çalıştırma

Iraklılara çalışma izni

ırak çalışma izni

ıraklılara çalıştırma izni

 

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

4 Yorum

 1. ıraklılar ve türkler kardestir çalşma izni daha kolay almanın yolu yokmu

  • Merhaba Samer Bey,
   Çalışma izni ile alakalı Türk soyluluk evrağını temine dip bizimle iletişime geçerseniz. Size çalışma izni konusunda hızlı bir şekilde yardımcı olabiliriz. 0212 519 45 45 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 2. ıraklı çalıştırcam onunla beraber 5 çalışanım olcak çalışma izni olurmu

  • Merhabalar Şaban Bey,
   Her 5 Türk çalışan için bir yabancı çalışma izni alınır denilemez. Çalışma izni işlemleri uzman değerlendirmesine tabiidir.

Tıkla Ara
Yol Tarifi