Türkmen Çoban Çalışma İzni

Bu yazımızda türkmenistan çoban çalışma izni, çoban türkmenlere izin, türkmenistan çoban çalışma izni, türkmenistan çoban çalıştırma izni, türkmenistan çoban vatandaşı türkiye’de ne kadar kalabilir, türkmenistan çobanların çalışma izni, türkmenistan çoban çalışma izni, türkmenistan çoban işçi çalıştırma, türkmenistan çoban vatandaşlarına çalışma izni alma, türkmenistan vatandaşlarına çalışma izni 2020, türkmenistan çoban çalışma izni ne kadar, türkmenistan uyruklu çoban yabancı çalışma izinleri, türkmenistan çoban yabancı çalışma izinleri, türkmenistan çoban yabancı uyruklu, türkmenistan çoban türkiye’de nasıl çalışır, türkmenistan çoban vatandaşı çalıştırma izni, kaçak türkmenistan  çoban çalıştırma cezası, türkmenistan çoban  izinleri, türkmenistan çoban vatandaşı çalışma izinleri konularına değineceğiz.

Türkmenistan uyruklu çobanlara Türkiye’de nasıl çalışma izni başvurusunda bulunabilir ? Başvuru nereye yapılır ?

Türkmen çobanların başvuruları T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na istenen evraklar toplanarak başvuru yapılmaktadır. Yabancı uyruklu çobanlar Tillo Danışmanlık Aracılığıyla bu başvuruyu gerçekleştirdiğinde en kısa sürede sonucu alabilmektedir.

Başvuru Yapabilmek İçin Ne Evraklar Gereklidir ?

Türkmen uyruklu çobanlara çalışma izni başvurusunda bulunabilmek için bazı evrakları toplayıp bizlere ulaştırması gerekmektedir. Tarafımızca hazırlanmış İş Sözleşmesi ve Tillo Danışmanlık bünyesinden alabileceği E-İmza gereklidir. Türkmen uyruklu kişiler bizlere ulaşarak istediğimiz diğer evrakları öğrenip en doğru ve güvenilir başvuruyu yapabilmektedir.

ÇALIŞMA İZNİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ…

Türkmen Çobanlara Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Aklınızdaki projeleri hayata geçirmek için doğru adrestesiniz en cazip fiyatlar ile çalışma izni çıkartabiliyoruz. Yetkili şirket olduğumuz için tüm resmi kurulumlar’da sıra önceliği alarak işlemlerinizi anında gerçekleştirebiliyoruz. Türkmenistan uyruklu kişilerin çalışma izni başvuruları Tillo Danışmanlık aracılığıyla kolaylıkla yapılmaktadır. Çalışma izni başvurularınızı en kısa sürede güvenilir ve doğru hizmetle sağlamaktayız. Uzman kadromuz ile İstanbul’un her bölgesinde bulunarak 7/24 sahada aktif olarak bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti vererek oyalanmadan pratik ve sonuç odaklı çalışıyoruz.

 

Türkmen çoban çalışma izni

çobanlara çalışma izni

Yabancı çoban çalıştırma izni

Türkmenlere çalışma izni

çalışma izin

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

4 Yorum

 1. çalışma izni harçları ne kadar oldu, ikameti uzatmak nasıl olur ?

  • Merhaba Mhd Farouk Bey,
   ikamet tezkeresi çalışma izni ile alakalı harç bedeli 1043 TL tutmaktadır.Göç idaresiyle iletişime geçebilirsiniz.

 2. yurtdışında çalışmak için napmam gerekiyor sizler yurt dışında çalıştırıyor musunuz

  • Merhaba Samet Bey,
   Yurtdışındaki yabancıların Türkiyede çalışması ile alakalı işlemleri yapmaktayız.

Tıkla Ara
Yol Tarifi