İran Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

İran vatandaşı türkiye’de ne kadar kalabilir, iranlı mültecilerin çalışma izni, iran çalışma izni, iranlı işçi çalıştırma, iran vatandaşlarına çalışma izni alma, iran vatandaşlarına çalışma izni 2020, iran vatandaşı çalışma izni ne kadar, iran vatandaşı yabancı uyruklu, iran vatandaşı türkiyede nasıl çalışır, iran vatandaşı çalıştırma izni, kaçak iranlı çalıştırma cezası, iran vatandaşı izinleri, iranlı göç idaresi kimlik çalışma izni,iranlı uluslar arası koruma kimlik çalışma izni, iranlı çalışma izni nasıl alınır, iran vatandaşlarında çalışma izni,iran uyruklu kişilerin çalışma izinleri, çalışma izni iranlı 2020, 2020 iranlı çalışma izni, çalışma izni iranlı çalıştırma, iran uyruklu çalıştırma koşulları, şirket bünyemizde iranlı çalıştırma, iran vatandaşlarının çalışma izinleri, iranlı emniyet kimlikli çalışma izni,iran vatandaşı çalışma izinleri konularına değineceğiz.

İran uyruklu vatandaşlar Türkiye’de nasıl çalışma izni başvurusunda bulunabilir ? Başvuru nereye yapılır ?

İran uyruklu yabancıların çalışma izni başvurusunda bulunabilmek için ilk olarak gerekli olan evrakları tamamlaması gerekmektedir. Çalışma izni başvurusu T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına yapılmaktadır. Başvurularınız güncel ve doğru bir şekilde yapılmalıdır. Eksik ya da yanlış yapılan başvurularınız Red olmaktadır. Red olan başvurunuzdan daha sonra diğer başvurularınız da olumsuz olarak sonuçlanmaktadır. En doğru ve hızlı başvuru yapılabilmesi için Tillo Danışmanlığı tercih edebilirsiniz. Danışmanlık hizmetimiz süresince istenen evrakları alarak çalışma izninin takibini ve en kısa sürede sonuçlanması için elimizden geleni yapmaktayız.

İran Uyruklu Yabancı Kişiler İçin İstenen Evraklar Nelerdir?

İran uyruklu yabancılar için istenen evraklar arasında ilk olarak Tillo Danışmanlık bünyesinde hazırlanan Belirli Süreli İş Sözleşmesi yer almaktadır. Belirli Süreli İş Sözleşmesi İşveren ve İran Uyruklu Yabancı kişi tarafından imzalanarak tarafımıza gönderilir. Eğer firmanızın Elektronik İmzası yok ise Tillo Danışmanlık Bünyesinden firmanızın E-İmzasını kolayca teslim alabilirsiniz. Evrakları teslim aldıktan sonra tek yapmanız gereken bizlerden haber beklemektir. Çalışma izni başvurumuz değerlendirme süreci içerisindeyken uzman ekibimiz başvurumuzu takip ederek kısa sürede olumlu sürede sonuçlanabilmesi için çalışmaktadır.

İran uyruklu yabancılara firma üzerinden ya da Ev Hizmetlisi olarak başvuru yapılabilmektedir.İran uyruklu kişilerin çalışma izni alabilmeleri için Uluslararası Koruma kapsamında veya İkamet tezkeresi olması gerekmektedir. Ev Hizmetlisi olarak başvurusu yapılacak yabancı uyruklu bulunabilmesi için ek olarak İkamet Belgesi alması gerekmektedir. Firma üzerinde yapılacak olan başvurularda firmanızın Mâli verileri uzmanlarımız tarafından kontrol edilip ve sizleri çalışma izni hususunda bilgilendirmektedir. Firmanızın alt yapısı İran uyruklu yabancı çalıştırmak için uygunsa çalışma izni başvurusunda bulunulabilmektedir. İran uyruklu Türkiye’de çalışma izni oldukça kolay şekilde Tillo Danışmanlık tarafından alınmaktadır.

İranlı Çalışma İzni Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır ?

Hızlı izin alma süreci uygun fiyat avantajları ile bizleri tercih etmeniz yararınıza olacaktır. İran vatandaşlarının Türkiye sınırları içerinde çalışabilmesi için çalışma izni alması gerekmektedir. Çalışma izni olmadan çalışan İran vatandaşları cezalandırılmaktadır. Ayrıca bu şahısları çalıştıran işletmelerde büyük cezalar ile baş başa kalabilir. Çalışma izni başvurusu istediğimiz evraklar eksiksiz bir şekilde tamamlandığı taktirde evraklarını ulaştırdığınız aynı gün içinde yapılmaktadır.

Çalışma izni için sadece evraklarınızı teslim ederek hiç uğraşmadan en kısa sürede işlemlerinizi biz sizin adınıza yapmaktayız. 10 yıldır Çalışma izni sektöründe bulunarak 1. sınıf hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çalışma izni başvurularınızı en kısa sürede güvenilir ve doğru hizmetle sağlamaktayız. Uzman kadromuz ile İstanbul’un her bölgesinde bulunarak 7/24 sahada aktif olarak bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti vererek oyalanmadan pratik ve sonuç odaklı çalışıyoruz.

Bu yazımızda İran vatandaşı türkiye’de ne kadar kalabilir, iranlı mültecilerin çalışma izni, iran çalışma izni, iranlı işçi çalıştırma, iran vatandaşlarına çalışma izni alma, iran vatandaşlarına çalışma izni 2020, iran vatandaşı çalışma izni ne kadar, iran vatandaşı yabancı uyruklu, iran vatandaşı türkiyede nasıl çalışır, iran vatandaşı çalıştırma izni, kaçak iranlı çalıştırma cezası, iran vatandaşı izinleri, iranlı göç idaresi kimlik çalışma izni,iranlı uluslar arası koruma kimlik çalışma izni, iranlı çalışma izni nasıl alınır, iran vatandaşlarında çalışma izni,iran uyruklu kişilerin çalışma izinleri, çalışma izni iranlı 2020, 2020 iranlı çalışma izni, çalışma izni iranlı çalıştırma, iran uyruklu çalıştırma koşulları, şirket bünyemizde iranlı çalıştırma, iran vatandaşlarının çalışma izinleri, iranlı emniyet kimlikli çalışma izni,iran vatandaşı çalışma izinleri konularına değindik.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Zambiya Vatandaşı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Bu yazımızda zambiya vatandaşı çalışma izni nasıl alınır, zambiya çalışma izni nasıl alınır, zambiya uyruklu …

2 Yorum

  1. İran vatandaşıyım bir şirkette çalışıyorum çalışma iznm var 12. ay bitiyor. Başka firmada çalışmak istiyorum ne yapmam gerekiyor.

    • Merhabalar,
      Çalışma izni transferi ile alakalı 0212 519 45 45 nolu telefondan destek alabilirsiniz.

Tıkla Ara
Yol Tarifi