Hintli Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Bu yazımızda hindistan vatandaşı çalışma izni, hindistanlılara izin, hindistan çalışma izni, hindistan çalıştırma izni, hindistan vatandaşı türkiye’de ne kadar kalabilir, hindistan mültecilerin çalışma izni, hindistan çalışma izni, hindistan işçi çalıştırma, hindistan vatandaşlarına çalışma izni alma, hindistan vatandaşlarına çalışma izni 2020, hindistan vatandaşı çalışma izni ne kadar, hindistan uyruklu yabancı çalışma izinleri, hindistan yabancı çalışma izinleri, hindistan vatandaşı yabancı uyruklu, hindistan vatandaşı türkiye’de nasıl çalışır, hindistan vatandaşı çalıştırma izni, kaçak hindistan çalıştırma cezası, hindistan vatandaşı izinleri, hindistan vatandaşı çalışma izinleri konularına değineceğiz.

Hindistan Vatandaşına Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Hindistan vatandaşlarına çalışma izni başvurusunda bulunabilmek için ilk olarak Hindistan uyruklu yabancının kimliğinin sitemdeki kaydının kontrol edilmesi gerekmektedir, ikamet izni olmayan hindistan uyruklu yabancılar kendi ülkelerindeki Türk Konsolosluklarına gitmeleri gerekmektedir. T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sisteminde kaydı gözüken yabancılar için çalışacakları bir firma ya da Ev Hizmetlisi başvurularında bulunabilir. Başvurunuz Tillo Danışmanlık bünyesinden en doğru ve hızlı şekilde yapılmaktadır. Yanlış veya eksik bilgilerle doldurulan başvurular Red olmaktadır. Başvurularınız en kısa sürede sonuçlanmasını ve uzman ekibimiz tarafından takibinin yapılmasını istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

 

[safir_descriptionbox header=”Çalışma İzni Başvuruları” content=”Başvurularınız doğru ve eksiksiz bir şekilde Tillo Danışmanlık bünyesinden yapılmaktadır. Uzman kadromuz 7/24 çalışma izni konusunda sizlere destek sağlamaktadır.” icon=”mesaj” bg=”coffee”]

Hindistan Vatandaşlarını Başvuru Yapabilmek için Ne Evraklar Gereklidir ?

Hindistan uyruklu vatandaşların çalışma izni başvurularında yabancının bilgileri alındıktan sonra Tillo Danışmanlık çatısı altında İş Sözleşmesi hazırlanmaktadır. İş Sözleşmesi işveren ve hindistan uyruklu yabancı tarafından imzalandıktan sonra gerekli olan bir diğer işlem olan E-imza ( Elektronik İmza) temin edilir.

 

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ

Hindistan Uyruklu vatandaşların çalışma izinleri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için aşağıda bulunan linkten diğer sayfalarımıza göz geçirebilirsiniz.

 

Çalışma İzni Başvuru

Bu yazımızda hindistan vatandaşı çalışma izni, hindistanlılara izin, hindistan çalışma izni, hindistan çalıştırma izni, hindistan vatandaşı türkiye’de ne kadar kalabilir, hindistan mültecilerin çalışma izni, hindistan çalışma izni, hindistan işçi çalıştırma, hindistan vatandaşlarına çalışma izni alma, hindistan vatandaşlarına çalışma izni 2020, hindistan vatandaşı çalışma izni ne kadar, hindistan uyruklu yabancı çalışma izinleri, hindistan yabancı çalışma izinleri, hindistan vatandaşı yabancı uyruklu, hindistan vatandaşı türkiye’de nasıl çalışır, hindistan vatandaşı çalıştırma izni, kaçak hindistan çalıştırma cezası, hindistan vatandaşı izinleri, hindistan vatandaşı çalışma izinleri konularına değindik.

 

  NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  Popüler Konu

  Zambiya Vatandaşı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

  Bu yazımızda zambiya vatandaşı çalışma izni nasıl alınır, zambiya çalışma izni nasıl alınır, zambiya uyruklu …

  2 Yorum

  1. Ferc Almuhammed

   selamın aleykum çalışma izni başvurusnu ben sizin ofisten mi yapıcam yoksa siz mi yapıcaksınız ve fiyatları nedir

   • Merhabalar,
    Çalışma izni işlemleri ile alakalı 0212 519 45 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

  Tıkla Ara
  Yol Tarifi