Kırgız Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Bu yazımızda kırgız vatandaşı türkiye’de ne kadar kalabilir, kırgız mültecilerin çalışma izni, kırgızistan çalışma izni, kırgız işçi çalıştırma, kırgız vatandaşlarına çalışma izni alma, kırgız vatandaşlarına çalışma izni 2020, kırgızistan vatandaşı çalışma izni ne kadar,kırgız uyruklu yabancı çalışma izinleri, kırgız yabancı çalışma izinleri, kırgız vatandaşı yabancı uyruklu, kırgız vatandaşı türkiyede nasıl çalışır, kırgız vatandaşı çalıştırma izni, kaçak kırgız çalıştırma cezası, kırgız vatandaşı izinleri, kırgız vatandaşı çalışma izinleri konularına değineceğiz.

Kırgızistan uyruklu vatandaşlar Türkiye’de nasıl çalışma izni başvurusunda bulunabilir ? Başvuru nereye yapılır ?

Kırgızistan uyruklu yabancıların çalışma izni başvurusunda bulunabilmek için ilk olarak gerekli olan evrakları tamamlaması gerekmektedir. Çalışma izni başvurusu T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına yapılmaktadır. Başvurularınız güncel ve doğru bir şekilde yapılmalıdır. Eksik ya da yanlış yapılan başvurularınız Red olmaktadır. Red olan başvurunuzdan daha sonra diğer başvurularınız da olumsuz olarak sonuçlanmaktadır. En doğru ve hızlı başvuru yapılabilmesi için Tillo Danışmanlığı tercih edebilirsiniz. Danışmanlık hizmetimiz süresince istenen evrakları alarak çalışma izninin takibini ve en kısa sürede sonuçlanması için elimizden geleni yapmaktayız.

  Kırgız Uyruklu Yabancı Kişiler İçin İstenen Evraklar Nelerdir?

  Kırgızistan uyruklu yabancılar için istenen evraklar arasında ilk olarak Tillo Danışmanlık bünyesinde hazırlanan Belirli Süreli İş Sözleşmesi yer almaktadır. Belirli Süreli İş Sözleşmesi İşveren ve Kırgısiztan Uyruklu Yabancı kişi tarafından imzalanarak tarafımıza gönderilir. Eğer firmanızın Elektronik İmzası yok ise Tillo Danışmanlık Bünyesinden firmanızın E-İmzasını kolayca teslim alabilirsiniz. Evrakları teslim aldıktan sonra tek yapmanız gereken bizlerden haber beklemektir. Çalışma izni başvurumuz değerlendirme süreci içerisindeyken uzman ekibimiz başvurumuzu takip ederek kısa sürede olumlu sürede sonuçlanabilmesi için çalışmaktadır.

  Kırgız uyruklu yabancılara firma üzerinden ya da Ev Hizmetlisi olarak başvuru yapılabilmektedir.Kırgız uyruklu kişilerin çalışma izni alabilmeleri için İkamet tezkeresi olması gerekmektedir. Ev Hizmetlisi olarak başvurusu yapılacak yabancı uyruklu bulunabilmesi için ek olarak İkamet Belgesi alması gerekmektedir. Firma üzerinde yapılacak olan başvurularda firmanızın Mâli verileri uzmanlarımız tarafından kontrol edilip ve sizleri çalışma izni hususunda bilgilendirmektedir. Firmanızın alt yapısı Kırgız uyruklu yabancı çalıştırmak için uygunsa çalışma izni başvurusunda bulunulabilmektedir.Kırgızistan uyruklu Türkiye’de çalışma izni oldukça kolay şekilde Tillo Danışmanlık tarafından alınmaktadır.

  [safir_descriptionbox header=”İletişim ” content=”0212 519 45 45″ icon=”telefon” bg=”sky”]

   

  İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ

  Çalışma İzni Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır ?

  Hızlı izin alma süreci uygun fiyat avantajları ile bizleri tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Kırgızistan vatandaşlarının Türkiye sınırları içerinde çalışabilmesi için çalışma izni alması gerekmektedir. Çalışma izni olmadan çalışan Kırgız vatandaşları cezalandırılmaktadır. Ayrıca bu şahısları çalıştıran işletmelerde büyük cezalar ile baş başa kalabilir. Çalışma izni başvurusu istediğimiz evraklar eksiksiz bir şekilde tamamlandığı taktirde evraklarını ulaştırdığınız aynı gün içinde yapılmaktadır.

  Çalışma izni için sadece evraklarınızı teslim ederek hiç uğraşmadan en kısa sürede işlemlerinizi biz sizin adınıza yapmaktayız. 10 yıldır Çalışma izni sektöründe bulunarak 1. sınıf hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çalışma izni başvurularınızı en kısa sürede güvenilir ve doğru hizmetle sağlamaktayız. Uzman kadromuz ile İstanbul’un her bölgesinde bulunarak 7/24 sahada aktif olarak bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti vererek oyalanmadan pratik ve sonuç odaklı çalışıyoruz.

   

  Bu yazımızda kırgız vatandaşı türkiye’de ne kadar kalabilir, kırgız mültecilerin çalışma izni, kırgızistan çalışma izni, kırgız işçi çalıştırma, kırgız vatandaşlarına çalışma izni alma, kırgız vatandaşlarına çalışma izni 2020, kırgızistan vatandaşı çalışma izni ne kadar,kırgız uyruklu yabancı çalışma izinleri, kırgız yabancı çalışma izinleri, kırgız vatandaşı yabancı uyruklu, kırgız vatandaşı türkiyede nasıl çalışır, kırgız vatandaşı çalıştırma izni, kaçak kırgız çalıştırma cezası, kırgız vatandaşı izinleri, kırgız vatandaşı çalışma izinleri konularına değindik.

   

  NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  Popüler Konu

  Zambiya Vatandaşı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

  Bu yazımızda zambiya vatandaşı çalışma izni nasıl alınır, zambiya çalışma izni nasıl alınır, zambiya uyruklu …

  Tıkla Ara
  Yol Tarifi