Rus Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Rusya vatandaşı Türkiye’de ne kadar kalabilir, rus mültecilerin çalışma izni, Rusya çalışma izni, rus işçi çalıştırma, Rusya vatandaşlarına çalışma izni alma, Rusya vatandaşlarına çalışma izni 2020, Rusya vatandaşı çalışma izni ne kadar, Rusya uyruklu yabancı çalışma izinleri, rus yabancı çalışma izinleri, Rusya vatandaşı yabancı uyruklu, Rusya vatandaşı Türkiyede nasıl çalışır, Rusya vatandaşı çalıştırma izni, kaçak rus çalıştırma cezası, Rusya vatandaşı izinleri, rus uluslararası koruma kimlik çalışma izni, Rusya uk çalışma izni, Rusya kimlik çalışma izni,çalışma izni Rusya, kaçak ruslara çalışma izni alma, rus Türk kimliği çalışma izni,Rusya vatandaşı çalışma izinleri konularına değineceğiz.

Rusya uyruklu vatandaşlar Türkiye’de nasıl çalışma izni başvurusunda bulunabilir ? Başvuru nereye yapılır ?

Rusya uyruklu yabancıların çalışma izni başvurusunda bulunabilmek için ilk olarak gerekli olan evrakları tamamlaması gerekmektedir. Çalışma izni başvurusu T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına yapılmaktadır. Başvurularınız güncel ve doğru bir şekilde yapılmalıdır. Eksik ya da yanlış yapılan başvurularınız Red olmaktadır. Red olan başvurunuzdan daha sonra diğer başvurularınız da olumsuz olarak sonuçlanmaktadır. En doğru ve hızlı başvuru yapılabilmesi için Tillo Danışmanlığı tercih edebilirsiniz. Danışmanlık hizmetimiz süresince istenen evrakları alarak çalışma izninin takibini ve en kısa sürede sonuçlanması için elimizden geleni yapmaktayız.

Rusya Uyruklu Yabancı Kişiler İçin İstenen Evraklar Nelerdir?

Rusya uyruklu yabancılar için istenen evraklar arasında ilk olarak Tillo Danışmanlık bünyesinde hazırlanan Belirli Süreli İş Sözleşmesi yer almaktadır. Belirli Süreli İş Sözleşmesi İşveren ve Rusya Uyruklu Yabancı kişi tarafından imzalanarak tarafımıza gönderilir. Eğer firmanızın Elektronik İmzası yok ise Tillo Danışmanlık Bünyesinden firmanızın E-İmzasını kolayca teslim alabilirsiniz. Evrakları teslim aldıktan sonra tek yapmanız gereken bizlerden haber beklemektir. Çalışma izni başvurumuz değerlendirme süreci içerisindeyken uzman ekibimiz başvurumuzu takip ederek kısa sürede olumlu sürede sonuçlanabilmesi için çalışmaktadır.

Rusya uyruklu yabancılara firma üzerinden ya da Ev Hizmetlisi olarak başvuru yapılabilmektedir. Rusya uyruklu kişilerin çalışma izni alabilmeleri için İkamet tezkeresi olması gerekmektedir. Ev Hizmetlisi olarak başvurusu yapılacak yabancı uyruklu bulunabilmesi için ek olarak İkamet Belgesi alması gerekmektedir. Firma üzerinde yapılacak olan başvurularda firmanızın Mâli verileri uzmanlarımız tarafından kontrol edilip ve sizleri çalışma izni hususunda bilgilendirmektedir. Firmanızın alt yapısı Rusya uyruklu yabancı çalıştırmak için uygunsa çalışma izni başvurusunda bulunulabilmektedir. Rusya uyruklu Türkiye’de çalışma izni oldukça kolay şekilde Tillo Danışmanlık tarafından alınmaktadır.

Rusya Uyruklu Çalışma İzni Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır ?

Hızlı izin alma süreci uygun fiyat avantajları ile bizleri tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Rusya vatandaşlarının Türkiye sınırları içerinde çalışabilmesi için çalışma izni alması gerekmektedir. Çalışma izni olmadan çalışan Rusya vatandaşları cezalandırılmaktadır. Ayrıca bu şahısları çalıştıran işletmelerde büyük cezalar ile baş başa kalabilir. Çalışma izni başvurusu istediğimiz evraklar eksiksiz bir şekilde tamamlandığı taktirde evraklarını ulaştırdığınız aynı gün içinde yapılmaktadır.

Çalışma izni için sadece evraklarınızı teslim ederek hiç uğraşmadan en kısa sürede işlemlerinizi biz sizin adınıza yapmaktayız. 10 yıldır Çalışma izni sektöründe bulunarak 1. sınıf hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çalışma izni başvurularınızı en kısa sürede güvenilir ve doğru hizmetle sağlamaktayız. Uzman kadromuz ile İstanbul’un her bölgesinde bulunarak 7/24 sahada aktif olarak bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti vererek oyalanmadan pratik ve sonuç odaklı çalışıyoruz.

 

Rusya vatandaşı Türkiye’de ne kadar kalabilir, rus mültecilerin çalışma izni, Rusya çalışma izni, rus işçi çalıştırma, Rusya vatandaşlarına çalışma izni alma, Rusya vatandaşlarına çalışma izni 2020, Rusya vatandaşı çalışma izni ne kadar, Rusya uyruklu yabancı çalışma izinleri, rus yabancı çalışma izinleri, Rusya vatandaşı yabancı uyruklu, Rusya vatandaşı Türkiyede nasıl çalışır, Rusya vatandaşı çalıştırma izni, kaçak rus çalıştırma cezası, Rusya vatandaşı izinleri, rus uluslararası koruma kimlik çalışma izni, Rusya uk çalışma izni, Rusya kimlik çalışma izni,çalışma izni Rusya, kaçak ruslara çalışma izni alma, rus Türk kimliği çalışma izni,Rusya vatandaşı çalışma izinleri konularına değindik.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Zambiya Vatandaşı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Bu yazımızda zambiya vatandaşı çalışma izni nasıl alınır, zambiya çalışma izni nasıl alınır, zambiya uyruklu …

4 Yorum

 1. Rus vatandaşıyım tekstil sektöründe dış ilişkiler koordinatörüyüm calisma iznim 1 ay sonra bitiyor.çalisma Uzatma islemi icin ne yapabilirim

  • Merhaba Mona Hanım,
   Çalışma izni ile alakalı gerekli evrakları sitemizden temin ederek pazartesi günü işlemlere erken bir şekilde başlayıp müracaat etmek gerekir. Bu konu hakkında bizi arayarak uzman arkadaşımız size yardımcı olacaktır.

 2. ben aksarayda bakıcım çalışma izn lazım bana nasil yapmk laznm

  • Merhaba Julia Hanım,

   Bakıcı olarak çalışma izni almak istiyorsanız sitede istenen evrakları hazırlayıp bize dönüş sağlamanız yeterlidir. Bakıcı çalışma izinleri yaşlı veya çocuk bakımı olarak 2 türe ayrılır.Çocuk bakıcısı çalışma izni veya yaşlı bakım çalışma izni

Tıkla Ara
Yol Tarifi