Çalışma İzni İstenen Evraklar 2020

Bu yazımızda 2020 yılında çalışma izni başvurusu için istenen evraklar, çalışma izni evrakları nelerdir, evraklar nelerdir, çalışma izin evrakları, çalıştırma izinleri evrakları, çalışma izninde istenen evrak, çalışma iznine ne gerekir, çalışma izni nasıl alınır, çalışma izni alma, izin alma, çalışma izinleri, istenen evraklar, çalışma izinleri, istenen evrak takibi gibi konulara değineceğiz.

2020 Yılında Çalışma İzni İçin Gereken Evraklar Nelerdir ?

Ülkemizde her geçen yıl çalışma izni başvuruları elektronik ortamda sağlanmaktadır. Önceki yıllara nazaran bir çok işlem internet sisteminden sağlanmaktadır. Tillo Danışmanlık ailesi başvurularınızı sağladıktan sonra takibini sağlayarak hızlandırılmasını yapmaktadır. Başvurularınızın elektronik ortamda sağlanması için gerekli olan en önemli şeylerden biri Elektronik İmza (E-İmza)’dır. Elektronik imza sahibi olmayan kişiler çalışma izni başvurusunda bulunamamaktadır. Elektronik İmzanızı en uygun fiyatla en kısa sürede almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Elektronik imza işveren kişi adına E bildirge kullanıcısı üzerinden alınmaktadır. E Bildirge kullanıcısı olmayan kişiler adına alınan e imzalar tarafından başvuru yapılmamaktadır.

Tillo Danışmanlık tarafından hazırlanan İş Sözleşmesi, işveren ve yabancı uyruklu kişi tarafından imzalanarak tarafımıza teslim edilir. İşveren ve yabancıya özel olarak hazırlanmaktadır. Tillo Danışmanlık çatısında hazırlanan İş Sözleşmesi ile başvuru sağlanmaktadır. Gerekli olan diğer evraklar tarafınızdan istenmektedir, uzmanlarımız çalışma izni başvurularınızı hızlandırmak için çalışmaktadır. Uzmanlarımızın hızlandırarak 1 Gün için onaylattığı çalışma izni başvurusu YouTube sayfamızda mevcuttur. Aşağıdaki Linke tıklayarak YouTube sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCA1hrMV8TrwSeDnjtensp1w

Çalışma İzni Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Tarafınızdan alınan evraklar ile başvurunuz aynı gün içinde yapılmaktadır. Çalışma İzni başvurunuz yapıldıktan sonra sizlere bilgiler verilmektedir, çalışma izni başvurunuz onaylandığı taktirde tarafınıza harç bedeli çıkacaktır. Harç bedelleri hakkında detaylı bilgi almak için daha öncesinde paylaşmış olduğumuz konuları inceleyebilirsiniz.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

Tıkla Ara
Yol Tarifi