Yabancılar İçin Oturma İzni

Bu yazımızda Oturma izni nasıl alınır, yabancılar için Oturma izni, yabancı uyruklu Oturma izni, yabancılara Oturma izinleri, yabancı Oturma izni, yabancı nasıl Oturma , yabancılara Oturma izni nasıl alınır, yabancılara Oturma izni kaç para, yabancı Oturma maliyeti, yabancılara Oturma izin konularına değineceğiz.

Yabancılar İçin Oturma İzni

Türkiye’de yabancı uyruklu çalışanların ve iş verenler ekonomiye büyük katkı sağlamaktadır. Yabancı uyruklu vatandaşlar Türkiye’de yatırımlar yapmış ve Türkiye’mize katkı sağlamaktadırlar. Ülkemizde ikamet etmekte olan yabancıların sayısı artmakla birlikte Oturma izinlerine olan ihtiyaçta artmaktadır. Yabancı uyruklu vatandaşlar Oturma izni alarak, Türkiye’de hem ikamet edebilmekte hem de çalışabilmektedir. Oturma izni GÖÇ idaresi üzerinden alınmaktadır. Yabancılar için Oturma izni almanın en kolay ve hızlı yolu Tillo Danışmanlıktan geçmektedir. Tillo Danışmanlık uzmanları sizlere kaliteli hizmet ve hızlı sonuç garantisi veriyor!! !Oturma izni başvurularında, GÖÇ idaresi tarafından kontrol aşamasına tabi bulunmaktadır. Kontrol aşaması ve Oturma izni başvurusunun püf noktalarını öğrenmek için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Oturma İzni Başvuru ve Uzman Ekibimizle İletişime Geçmek İçin Tıklayınız…

Yabancılar İçin Oturma İzni Kaç Para 

Yabancılara oturma izni almak için yapılan randevu onaylandığı taktirde harç aşamasına gelinmektedir. Harç bedeli yabancı uyruklu oturma izni alacak kişinin kimliğine göre değişiklik gösterebilmektedir. Tillo danışmanlık çatısı altından en kaliteli ve hızlı hizmeti alarak en kısa sürede oturma izninize sahip olabilirsiniz. Tillo Danışmanlık uzmanları yabancı uyruklu vatandaşların oturma izni alırken karşılaşacağı maliyetleri en aza indirerek başvurularını sağlamaktadır. Türkiye’deki ilk Yabancı Danışmanlık firmalarından biri olarak sizlere kaliteli hizmetimizi sunuyoruz. Uzman ekibimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Referans ve Hakkımızda sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

Tıkla Ara
Yol Tarifi