Suriyeli Çalıştırma İzni

Bu yazımızda suriyeli çalıştırma izni, suriyeli çalışma izni, suriyeli çalışma izni, suriyelilere çalışma izni, suriyelilere çalışma izni maliyeti, çalışma izni gkk, suriyeli gkk kimlik çalışma izni, suriyelilere uygun çalışma izni konularına değineceğiz.

 

Suriyeli Çalıştırma İzni

Türkiye’de Suriye uyruklu işçilerin ve iş verenlerin sayısı büyük miktardadır. Suriye uyruklu vatandaşlar Türkiye ekonomisine katkı sağlamakta ve sağlamaya da devam etmektedir. Suriye uyruklu iş verenler iş yerlerinde Türk personellere, Türk uyruklu vatandaşlar ise Suriye uyruklu personellere istihdam sağlamaktadır. İş yerinde Suriye uyruklu personelleri çalıştırmak için iş verenlerin çalışma izni alması gerekmektedir. Çalışma izni bir iş yeri üzerinden alınacak olup, yabancı uyruklu şahıs iş yerinden ayrıldığı taktirde ya da iş veren tarafından işten çıkarılması durumunda çalışma izni iptal olmaktadır. Suriye uyruklu vatandaşları çalıştırmak isteyen iş verenler Tillo Danışmanlık uzmanlarından kaliteli ve uygun hizmetten yararlanabilmektedir. Alanında uzman ekibimiz 7 senedir Suriyeli personellere çalışma izni alarak Türkiye’de güvenli bir şekilde çalışmalarını ve ikamet etmelerini sağlamaktadır. Tillo Danışmanlığın uzman ekibinin başvurmuş olduğu Suriye Uyruklu vatandaşların çalışma izni kartlarını en geç 1 ay içinde teslim edebilmektedir.

 

SURİYELİ ÇALIŞTIRMA İZNİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VE UZMAN DESTEĞİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Suriyeli Çalıştırma İzni Nasıl Alınır ?

Bilindiği üzere yabancı uyruklu kişilerin izinsiz olarak çalıştırılması yasaktır, bu yasağın aşmak için ise Çalışma izni alabilirsiniz. Büyük miktarlarda cezalar ödemek istemiyorsanız en doğru adrestesiniz. Yabancı uyruklu kişilerin en doğru, eksiksiz ve hızlı bir şekilde çalışma iznini temin etmek için sizlere hizmet sağlamaktayız. Yanlış ve Eksik başvurularınızdan dolayı Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından dosyanızın Red olmasını istemiyorsanız ve çalışma izni başvurusunda gerekli olan evrakları öğrenip en doğru başvuru yapmanız için bizlere ulaşmalısınız. Uzman kadromuz sizin için hazırdır. Doğru yol doğru sonuca götürür.

Suriyeli İşçilere Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Suriyeli çalıştırma izni

suriyeli çalışma izni

suriyeli çalışma izin

gkk çalışma izni

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

2 Yorum

  1. suriyeli işçi çalıştırmak kolaymı bana hep araplar geliyor ben anlamıyorum onları suriyeli çalıştırmak şart oldu

    • Merhabalar Hasan Bey,
      Suriyeli çalışma izni aldıktan sonra yabancı personeli çalıştırabilirsiniz. Bu konuda detaylı bilgiye 0212 519 45 45 nolu telefondan uzman arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla Ara
Yol Tarifi