Suriyeli İşçilere Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Bu yazımızda Suriyelilere çalışma izni nasıl alınır, çalışma izni nasıl alınır, geçici kimlikle çalışma izni, ikametle çalışma izni, oturma izniyle çalışma izni, suriyeli çalıştırmak, suriyeli çalıştırma izni, çalışma izinleri, çalışma izin, suriyeli çalıştırmak, suriyelilere izinler, suriyeli nasıl çalıştırabilirim konularına değineceğiz.

 

Suriyeli İşçilere Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Ülkemizde bir çok firma bünyesinde yabancılara iş imkanı sağlamaktadır. Yabancı uyruklu çalışanlar bildikleri diller sayesinde firmaların müşteri çevresini geliştirmekte ve firmanın kendini geliştirmesi konusunda önemli rol almaktadır. Ülkemizde bulunan yabancıların çoğunluğu Suriye uyruklu vatandaşları kapsamaktadır. Suriye uyruklu kişileri istihdam etmek isteyen iş verenlerin ilk olarak çalışma izni başvurusunda bulunması gerekmektedir. Çalışma izni olmadan çalıştırılan işçiler için firmaya yüksek miktarda cezalar yansıtılmaktadır. Cezalar hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız. 

Suriye uyruklu işçilerin çalışma izni başvuruları eksizsiz ve doğru bir şekilde yapılmalıdır. Yanlış yapılan başvurular Red olmaktadır. Tillo Danışmanlık bünyesinde yapılan her bir müracaat uzman ekibimiz tarafından sağlanmakta ve onaylanana kadar takibi sağlanmaktadır. Tillo Danışmanlık, red olma olasılığı yüksek olan başvurularda iş verenleri uyarmakta ve firmaları gereksiz ödemelerden kurtarmaktadır. Çalışma izni maliyetleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Çalışma İzinleri Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak ve Uzman Kadromuza Ulaşmak İçin Tıklayınız…

Suriyeli İşçilere Çalışma İzni Ne Kadar Sürede Çıkar ?

Geçici Koruma Kimlik Kartına sahip olan Suriye uyruklu yabancılar için ekibimiz 7/24 hizmet sağlamaktadır. Tillo Danışmanlık tarafından iş veren ve Suriye Uyruklu yabancıdan istenen evraklar bünyemizde ulaştığı taktirde aynı gün içinde başvuru yapılmaktadır. Ofisimizi ziyaret ederek veya internet üzerinden iletişim sağlayarak evraklarınızı temin edebiliriz. Eksiksiz bir şekilde evraklarınız teslim alınıp Çalışma izni başvurunuzda bulunur. Sizlerin tek yapmanız gereken evraklarınızı teslim edip beklemektir, çalışma izni takibinin hepsi uzman kadromuz aracılığıyla takip edilip, sizlere bilgi verilmektedir.

 

Geçici Koruma Kimlik Kartına 1 Günde Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Yanlış duymadınız uzman kadromuz 1 gün içerisinde Geçici Koruma Kimlik Kartı sahibi olan yabancılara çalışma izni onaylatmıştır. Uzman Kadromuz T.C. Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanlığıyla iletişimini sağlayarak çalışma izninin 24 saat içinde harç aşamasına gelmesini başardı. Sizler de Suriye uyruklu vatandaşlara çalışma izni almak için Tillo Danışmanlık ile iletişime geçebilirsiniz. 1 Günde onaylanan çalışma izni başvurusunu görmek için Youtube hesabımızı takip edebilirsiniz.

 

Suriyeli çalışma izni

Gkk çalışma izni

Suriyelilere Çalışma İzinleri

Suriyeli çalıştırma izni

Suriyeli işçilere çalışma izni ne zaman çıkar

En uygun suriyeli çalışma izni

En hızlı suriyeli çalışma izni

 

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

8 Yorum

 1. NARMIN RZAKHANOVA

  Merhaba. Ben Azerbaycan vatandaşıyım. KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI son sınıf öğrencisiyim. Mezun olur olmaz çalışacağım özel bir poliklinik var. Çalışma izni almam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

  • Merhabalar Nermin Hanım,
   Sağlık çalışanları çalışma izinleri ile alakalı uzman kadromuz size destek olacaktır. 0212 519 45 45 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 2. Merhabalar 4 tane suriyeli çalıştırıcam ama kimlikleri sarı geçici yazıyor napmamız gerek

  • Merhabalar Bilal Bey,
   Suriyeli Geçici koruma kapsamında çalışma izni alabilmek için 0212 519 45 45 nolu telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 3. koronodan dolayı çalışma izinlerinde bişey varmı başvuruyu yaptım ama 2 ay oldu sçz kaç günde onaylıyorsunuz çalışma izinlerini

  • Merhaba Ebubekir Bey,
   Çalışma izni ile alakalı sorduğunuz soru hizmetimiz içinde olduğu için bu konuda bilgi paylaşamamaktayız.

 4. Ahmed Alrazzouk

  çalışma izinleri her yerde çok pahalı sizde ne kadar her yıl bunu ödicekmiyiz

  • Merhabalar Ahmed Bey,
   Çalışma izni fiyatı, çalışma izni kaç para ile alakalı 0212 519 45 45 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Tıkla Ara
Yol Tarifi