Suriyeli İşçilere Çalışma İzni Alma

Suriyeli işçilere çalışma izni alma son zamanlarda sıkça tercih edilen ülkemizdeki sayıları da gün geçtikçe artan Suriye vatandaşları her iş ortamında bulunmaktadırlar.

Tillo Grup Danışmanlık firması olarak tüm Suriyeli vatandaşlarımıza çalışma izinleri konusunda danışmanlık hizmetleri veren firmayız. Çalışma izni bizden.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Yasal sürece uyum sağlamak ve daha sağlıklı bir iş ortamına sahip olmak için sizlerde bu izin belgesini çıkartmanız gerekmektedir.

Çalışma izni olamayan Suriye uyruklu vatandaşları çalıştırmak yasal bakımdan suç sayılmaktadır.

 

Siz hiç uğraşmadan gerekli tüm evrakları belgeleri yasal bakımda biz hazırlıyoruz ve tüm çalışmaları güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştiriyoruz.

Suriyeli İşçilere Çalışma İzni Alma

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde bizimle irtibata geçerek destek ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

7/24 İletişim imkanı sunan Tillo Grup Sigorta ve Danışmanlık sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Yabancılar için Kısa Süreli Çalışma İzni Alınabilir mi ?

Yabancılar için kısa süreli çalışma izni alınabilir mi ? Kısa süreli çalışma izni alınabilmektedir bizleri …

2 Yorum

  1. kolay gelsin benim restorantım var suriyeli işçi çalıştırmak istiyorum bunun hakkında nereye başvurabilirim ve gereken şartlar nelerdir

    • Merhabalar Nesim Bey, çalışma izinleriyle alakalı danışmanlık sağlayabiliriz. Bu konu hakkında bize ulaşırsanız size yardımcı olabiliriz.

Tıkla Ara
Yol Tarifi