Yabancı Doktorlara Çalışma İzni

Bu yazımızda yabancı uyruklu doktorlara çalışma izni alma, yabancı doktor çalıştırma, yabancı doktor çalışma izni, yabancı doktorlara izinleri, yabancı doktorları çalıştırmak, yabancı doktorlar, yabancı uyruklu doktorlar, yabancı doktorlara çalışma izinleri, yabancı doktor çalıştırmak, doktor çalıştırmak konularına değineceğiz.

Yabancı Doktorlara Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Ülkemizdeki yabancı uyruklu çalışanların ve ikamet edenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Yabancı uyruklu kişiler ülkemizdeki gelişim ve refah seviyesinden dolayı Türkiyemizi tercih etmektedir. Ülkemizde yabancıların ikametine devam edebilmesi için ikamet kimliğine sahip olmaları ya da çalışma izinlerinin olması gerekmektedir. 01.01.2020 tarihinden itibaren Ülkemiz yetkilileri tarafından alınan karara göre ikamet izinlerine uzatım sağlanmamaktadır. Bu nedenle yabancı uyruklu kişiler çalışma izni müracaatlarına yönünü çevirmiş bulunmaktadır. Çalışma izni başvurularında Tillo Danışmanlık olarak sizlere uzman ve kaliteli hizmet sağlamaktayız. Doktor ve benzeri tıp bölümlerine çalışma isteyen yabancılar iş yerlerinin mali evraklarıyla bizlere danışabilirler. Çalışacak oldukları özel hastane, poliklinik vb. yerler incelendikten sonra uzman kadromuz tarafından sizlere bilgi aktarımı yapılmaktadır.

Yabancı Uyruklu Doktorlara Çalışma İzni İçin Gerekli Evraklar Nelerdir ?

Yabancı uyruklu doktorlara çalışma izni müracaatında bulunabilmemiz için ilk olarak Tillo Danışmanlık bünyesinden yabancı ve iş verene özel olarak hazırlanmış olan İş Sözleşmesi imzalanmalıdır. İş Sözleşmesi hazırlanırken yabancının pasaportuna ve iş yerinin bazı bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Yabancı uyruklu kişinin başvurudan resmi makamlardan önce ön izin belgeleri alması gerekmektedir. Ön izin belgeleri hakkında detaylı bilgi almak ve hazırlanacak olan diğer gerekli evrakları öğrenmek için tıklayınız…

Aşağıdaki yazımızdan doktorlara ödenecek harç bedelleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz…

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

Tıkla Ara
Yol Tarifi