Türkiye’de Yabancı Oturma İzni

Türkiye’de yabancı oturma izni çok kısa süreler içinde Türkiye’de oturma izni alıyoruz. Aklınızdaki projeleri hayata geçirmek için bizlerle gönül rahatlığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Çok uygun fiyatlar ve çeşitli ödeme kolaylıkları ile cebinizi yakmadan oturma izni alabilirsiniz. Halen devam etmekte olan kampanyamızdan sizlerde yararlanın.

Türkiye’de Yabancı Oturma İzni Almak Artık Çok Kolay

Hemen kafanızdaki soru işaretlerini gidermek için tecrübeli uzman kadromuzda irtibata geçerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

%20 indirimli avantajlı fiyatlarımızdan faydalanın fırsatları kaçırmayın fırsatları yakalayın.

Şirketimizin önderliğinde artık Türkiye’de çalışma izni almak gerçekten çok kolay. Uzman kadromuz günün her saati hizmetinizde olmaya hazırdır.

Ekibimiz sizleri mağdur etmemek adına oyalanmadan çözüm odaklı ve pratik çalışmalar sağlar.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Yabancılar için Kısa Süreli Çalışma İzni Alınabilir mi ?

Yabancılar için kısa süreli çalışma izni alınabilir mi ? Kısa süreli çalışma izni alınabilmektedir bizleri …

8 Yorum

 1. Istanbulda inşaat işiyle iştigal eden bir firmam var. Satış konusunda destek amaçlı suriyeli birini yanımda çalıştırmayı düşünüyorum. Bunun için ne yapmalıyım?

  • Merhaba Veli Bey,
   Suriyeli çalışma izinlerinde 7 senedir hizmet veren en tecrübeli kurumsal firmayız. Suriyeli İkamet tezkeresi calisma izni ile suriyeli gkk çalışma izni (Geçiçi Koruma Kimlik Çalışma İzni) olmasına göre değişiklik gösterir. Bu konuda danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

 2. Abdullah Abdulvahhab

  Selamünaleyküm kolay gelsin bir şey soracaktım ben Afganistan vatandaşıyım Türkiye’ye kaçak olarak girdim ya şu anda uluslararası koruma altındayım Türk vatandaşı evliyim 3 seneden geçti Türk vatandaşı olabilir miyim Türkiye’den çıkmadı

  • Ve aleykum selam Abdullah Bey,
   Mesai saatleri içinde ofisimize ulaşabilirseniz. Size vatandaşlık konusunda destek sağlayabiliriz.

 3. halıd mohammad

  selam ben suriyeliyim ikamet iznimin süresi doluyor güncellemek için ne yapmam lazım

  • Merhabalar ikamet izni dolmadan on gün önce göç idaresinden randevu almak gerekir bu konu hakkında danışmanlık sağlaya biliriz.

 4. Al Mohammad Kerim

  Çalışma izni sürem doldu kartımı bir yere teslim etmem mı gerkeiyor

Tıkla Ara
Yol Tarifi