Yabancı Çalışanlar İçin SGK Ödemesi

Değerli işverenler ve yabancılar bu yazımızda yabancı çalışanlar için sgk ödemesi ne kadar tutar, sgk ödemesi, yabancılar için sgk ödemeleri, yabancı çalışanlara sigorta ödemeleri, sigorta ödemeleri ne kadar, yabancılar sigorta öder mi, işverenler ne kadar sigorta öder, yabancı çalışanlara sigortalar, yabancı kişilere sigorta ödemesi, yabancı uyruklu sgk, yabancılara sigorta nasıl yapılır, yabancı sigortaları, yabancılara sigorta katları, yabancılara sgk ssk, yabancılara ssk, yabancı çalıştıranlara sgk ödemesi, yabancı sigorta, yabancı çalışma izni, çalışma izinleri, yabancılara en ucuz sigorta, yabancılara ucuz sgk konularına değineceğiz.

Yabancı Çalışanlara SGK Ödemesi Ne Kadar Tutar ?

İşveren ve Yabancı uyruklu kişiler çalışma izin aldıktan sonra akıllarında takılan sorulardan bir tanesi de yabancı uyruklu kişiler için SGK ödemesinin ne kadar olacağıdır. Yabancı Uyruklu kişilerin Sigortalı olarak bildirim verilmesi için ilk olarak çalışma izni alması gerekmektedir. Çalışma izinine sahip olmadan SGK girişi yapılan yabancılar için İşverenlere yüksek seviyede cezalar yansıtılmalıdır. Bu cezalardan kurtulmak için işveren ve yabancıların çalışma izni almaları gerekmektedir. En hızlı ve kaliteli hizmet ve çalışma izni başvurusu için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çalışma izni başvurunuz uzman ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde sonuçlanarak tarafınıza bilgi verilir ve SGK girişi yapılır.

Yabancı Uyruklu Kişilere SGK Ödemesi Tutarları Aşağıda Belirtildiği Gibidir;

Taban Asgari Ücret : 2.943,00 TL – SGK Ödemesi : 1103,62 TL

Asgari Ücretin 1.5 Katı : 4.414,50 TL -SGK Ödemesi : 1655,43 TL

Asgari Ücretin 3 Katı : 8.829,20 TL – SGK Ödemesi : 3310.87 TL

Asgari Ücretin 4 Katı : 11.772,00 TL – SGK Ödemesi : 4414,50 TL

Asgari Ücretin 6.5 Katı:19.129,50 TL -SGK Ödemesi : 7173,56 TL

Yabancıların Ve İşverenlerin Yararlanabileceği SGK Teşvikleri Nelerdir ?

Yukarıda belirtmiş olduğumuz SGK ödemeleri her ay İşveren tarafına yansıtılmaktadır. Firmalar Yabancı uyruklu kişilere çalışma izni aldıktan sonra SGK girişini yapmalıdır. İşe giriş yapılırken ilgili Teşvik ve Primlerden yararlanmak için Tillo Danışmanlık Bünyesinden destek alabilirsiniz.

Bizlere Ulaşmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

Yabancı Çalışma İzinleri Maliyeti Ne Kadar Tutar ?

İşverenler için en ucuz maliyet ve tutarlarla çalışma izni almak için uzman ekibimize ulaşabilirsiniz. Yukarıda gördüğünüz SGK Ödemelerini en az dereceye çekmek için bizlere ulaşın detaylı bilgi alın…

Aşağıdaki Daha Önceden Paylaşmış Olduğumuz Sayfadan Çalışma İzni İle Alakalı Daha Detaylı Bilgiye Ulaşabilirsiniz.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

Tıkla Ara
Yol Tarifi