Yabancı Çalışma İzinleri Nasıl Uzatılır ?

Bu yazımızda yabancı çalışma izinleri nasıl uzatılır, çalışma izni nasıl uzatılır, çalışma izinlerini uzatma, çalışma izi uzatma işlemleri, yabancı çalışma izinlerine uzatım, çalışma izinlerine uzatım, çalışma izni nasıl uzatılır, çalışma izinleri nereden uzatılır, çalışma izni uzatmaları vb konulara değineceğiz.

Yabancı Çalışma İzinleri Nasıl Uzatılır ?

Türkiye sınırları içerisinde çalışma izni müracaatında bulunan bir çok yabancının aklına takılanan sorulardan biri çalışma izni uzatımının nasıl olacağıdır. Çalışma izinlerinin süresi uzatılırken Yabancı uyruklu şahısların ve iş verenlerin dikkat etmesi gereken bir çok husus vardır. Uzatım başvurularında yapılan tek bir hata çalışma izninizin iptali ve Red olmasıyla sonuçlanabilmektedir. Uzatma başvurularında ilk başvurulara nazaran daha çok evrak istenmektedir. T.C. Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından uzatma başvurularında şirketinizin mali durumu daha detaylı incelenmektedir, vergi borçları, bağkur borçları vb. Süreli olarak alınan çalışma izinlerinizin süresi bitmesine yakın bir tarihte başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Uzatma başvurularınız mevcut çalışma izninizin süresinin bitmesine 2 ay kala yeni başvuru sağlanması gerekmektedir. Uzatma başvurularınızın en doğru, hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılması, kontrolünün sağlanması ve başvurularınızın en kısa sürede sonuçlanması için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yabancı Çalışma İzni Uzatma Başvurularınızın Uzatımı ve Detaylı Bilgi İçin Bizlere Ulaşabilirsiniz….

Yabancı Çalışma İzni Uzatma Ne Kadar Tutar ?

Yabancı Uyruklu çalışanların ya da işverenlerin çalışma izni uzatma işlemlerinde her yıl olacağı gibi harç bedeli çıkmaktadır. Harç bedeli devlete ödenecek olup, çalışma izninizin onaylandığını göstermektedir. Harç bedelini ödemeyen yabancı uyruklu kişiler ya da işverenlerin çalışma izinlerin Red olmaktadır. Çalışma izni Harç bedelleri her yıl değişmektedir. 2020 yılı için ödenecek olan harç bedellerini daha önceden paylaşmış olduğumuz ÇALIŞMA İZNİ HARÇLARI 2020 sayfamızı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Çalışma İzni Uzatma başvurularında bir diğer gerekli olan Elektronik imzayı da Tillo Danışmanlık bünyesinden temin edebilirsiniz. Elektronik İmzanızı 5 dakikada teslim alarak işlemlerinize devam edebilirsiniz. E-imzayla alakalı detaylı bilgi ve fiyat öğrenmek için uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Çalışma İzni Uzatımı Hakkında Daha Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin YouTube Hesabımızı Takip Edebilirsiniz.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

Tıkla Ara
Yol Tarifi