Geçici Koruma Kapsamındaki Yabancılara Veri Güncellemesi

Bu yazımızda geçici koruma kimlik, geçici koruma kapsamı, yabancılara veri güncellemesi, geçici koruma sahibi yabancılar, geçici koruma veri güncelleme, geçici koruma bilgi değişimi, geçici koruma yabancılar, geçici koruma kimlik kartı konularına değineceğiz.

Geçici Koruma Kapsamındaki Yabancılara Veri Güncellemesi

Türkiye’deki bir çok yabancını sahip olduğu geçici koruma kimlik belgesiyle bir çok işlem yapılabilmektedir. Yabancı uyruklu vatandaşların almış oldukları kimlikler aldıkları il adına kayıtlıdır. 99 numara sorgulamasından sonra yabancılarla alakalı işlemler yapılabilmektedir. Geçici Koruma Kapsamında bulunan yabancıların Türkiye sınırları içerinde yapmak istedikleri değişiklik işlemlerinde kimlik güncellemeleri gerekmektedir. Yabancı uyruklu vatandaşların sistem üzerinden bilgilerini güncellemeleri ve veri kontrollerini yapabilmeleri için Tillo Danışmanlık uzmanlarıyla görüşmeleri gerekmektedir. Detaylı bilgi ve Geçici Koruma Kapsamındaki yabancıların veri güncelleme işlemleri için tıklayınız. 

Uzman Kadromuzla İletişime Geçmek ve Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız…

Geçici Koruma Kapsamındaki Yabancılar

Yabancı uyruklu vatandaşların bulundukları ilde ikamet edebilmeleri için aktif 99 numarası olması gerekmektedir. Uluslararası Koruma, Geçici Koruma vb kimlikler yabancılar için alınmaktadır. Geçici Koruma Belgesine sahip yabancılar daha detaylı bilgi 0212 519 45 45 numaralı telefondan ulaşabilmektedir. Alanında uzman kadromuz sizlere 7/24 hizmet sağlamak için aktiftir.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

Tıkla Ara
Yol Tarifi