Ev Hizmetlerinde Çalışma İzni

Bu yazımızda ev hizmetlisi çalışma izni, evde bakıcı çalıştırmak, evde bakıcı çalıştırma izni, ev hizmetlisi çalıştırmak, yabancı yaşlı bakıcı, çocuk bakıcı, yabancı çocuk bakıcı, yabancı ocuk bakıcı çalışma izni, yabancı yaşlı bakıcı çalışma izni, çalışma izni, ev hizmetlilerine çalışma izni, yabancı ev hizmetlilerine çalışma izni konularına değineceğiz.

Ev Hizmetlerinde Çalışma İzni

Türkiye’de ikamet etmek isteyen yabancı uyruklu vatandaşların ikamet ya da çalışma izni belgesine sahip olması gerekmektedir. Yabancı uyruklu çalışanlar ev hizmetlisi olarak çalışma izni alabilirler. Çalışacak bir ev bulduktan sonra Ev Hizmetlisi Çocuk Bakıcı, Ev Hizmetlisi Yaşlı Bakıcısı, Ev Hizmetlisi Engelli Bakıcısı vs. iş kollarıyla ev hizmetlerinde çalışabilmektedirler. Ev Hizmetlisi olarak çalışma izni başvurusunda bulunmak isteyen yabancı uyruklu çalışanlar ya da iş verenler Tillo Danışmanlık bünyesinden çalışma izinlerini en uygun ve kaliteli hizmetle sağlayabilirler. Çalışma izni başvurularının püf noktasına kadar tecrübeli uzman kadromuz, istenen evrakların ulaştırıldığı gün içinde müracaatı yapılır. Ev Hizmetlisi çalışma izni başvuruları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

ÇOCUK BAKICI ÇALIŞMA İZNİ, YAŞLI BAKICI ÇALIŞMA İZNİ, ENGELLİ BAKICI ÇALIŞMA İZNİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Yabancı Uyruklu Ev Hizmetlisi Çalıştırma İzni

Ev Hizmetlisi çalışma izni başvurularının uzmanı olan ekibimiz sizlere kaliteli hizmet sözü vermektedir. Ev Hizmetlisi başvurularında istenen evraklar için tıklayınız. Çalışma izni müracaatında bulunduktan daha sonra başvurularımız T.C. Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanlığı memurlarınca incelenmektedir. Yanlış veya eksik yapılan başvurularınız memurlar tarafından red olmaktadır. Red olan başvurularınız için tekrardan yapacağınız başvurular otomatik olarak red olmaktadır. Başvurularınız değerlendirme sürecinden sonuçlanma sürecine kadar uzman ekibimiz tarafından kontrol edilmektedir, takibi yapılan başvurularınızın en kısa sürede sonuçlanması için ekibimiz sizlere hizmet sağlamaktadır. Müracaatlarımız ortalama olarak 1 ay içinde sonuçlanmaktadır. Ev Hizmetlisi Çalışma izni başvuruları hakkında daha detaylı bilgi almak için daha öncesinde paylaşmış olduğumuz En Hızlı ve Uygun Ev Hizmetlisi Çalışma İzni sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

En Hızlı ve Uygun Ev Hizmetlisi Çalışma İzni

ev hizmetlisi çalışma izni

yabancı çocuk bakıcı çalışma izni

yabancı yaşlı bakıcı çalışma izni

ev hizmetlisi çalıştırma izni

yabancı uyruklu çalıştırmak

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

4 Yorum

 1. benim annem ve babam var onları bakıcı tutmak istiyoum 2 tanemi tutcam 1 tanemi

  • Merhaba Bilal Bey,
   Yabancı istihdamı 1 adet olarak yapabilirsiniz. Yabancı çalışma izni işlemlerinde size danışmanlık sağlayabiliriz.

 2. evde bakıcı calistirmak istesem ssk odemiyormuyum

  • Merhaba Arif Bey,
   Evde bakıcı çalıştırıldığı zaman yabancı bakıcı için ssk kaydı yapıp Ödeme yapmak zorundasınız.

Tıkla Ara
Yol Tarifi