Yabancıların Türkiye’de İş Yeri Açması

Bu yazımızda yabancıların Türkiye’de iş yeri açması, yabancı uyruklu çalıştırmak, yabancı işverenler, yabancı uyruklu açılış, yabancı uyruklu şirket açılışı, yabancıların işyeri açması, ruhsat başvurusu, yabancı uyruklu işyerine ruhsat alma konularına değineceğiz.

Yabancıların Türkiye’de İş Yeri Açması

Türkiye mevcut konumu gereğince bir çok ülke vatandaşının ikamet etmek istediği ülkeler arasındadır. Yabancı uyruklu vatandaşların Türkiye sınırları içerisinde iş yeri açma ya da şirket kurma işlemleri için Tillo Danışmanlık uzmanların en kaliteli hizmeti sizlere sunmaktadır. Yabancı uyruklu vatandaşların kimliği üzerinden açılacak olan iş yeri için sonraki aşamada çalışma izni alınması gerekmektedir. İş yerine alınacak olan iş yeri ruhsatında istenen evraklarda yabancının çalışma izni kartının olması gerekmektedir. Sizler de 99 numaranız üzerinden en kısa sürede uygun bir şekilde iş yeri sahibi olabilirsiniz. Tillo Danışmanlık uzmanları vergilendirme ve açılış ücretleri hakkında sizlere detaylı bilgi vermek için hazırdır. 0212 519 45 45 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz….

Türkiye’de İş Yeri Açılış ve Şirket Kurma İşlemleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız…

Yabancı uyruklu vatandaşların Türkiye’de oturma izni alması gerekmektedir. Oturma izni olmayan yabancı uyruklu vatandaşlar kaçak duruma düşebilmektedir. Oturma izni harçları oturma izni ilk başvurusu oturma izni uzatma başvurusu hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız…

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

Tıkla Ara
Yol Tarifi