Uluslararası Çalışma İzni Başvurusu

Bu yazımızda uluslararası çalışma izni başvurusu, uluslararası kimlik kartı, uluslararası çalıştırma izni, afgan uluslararası kimlik, uluslararası afganlara çalışma izni, uluslararası afganlılar, uluslararası afganistan kimlik, uluslararası kimliklere çalışma izni konularına değineceğiz.

Uluslararası Çalışma İzni Başvurusu

Afganistan uyruklu vatandaşların Türkiye sınırları içerisinde sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Afganistan uyruklu yabancılar Türkiye’de Uluslararası Koruma Kimlik belgesine sahip olmaktadır. Afgan uyruklu vatandaşların çalışma izni başvurularından önce kimlik belgelerinin ve kimlik sürelerinin sistem üzerinden sorgulanması gerekmektedir. Kimlik süresinde ya da 99 numarasında herhangi bir problem olan Afgan uyrukluların bağlı bulundukları Göç idaresine gitmeleri gerekmektedir. Çalışma izni başvurusu yapılırken İş veren ve Afgan uyruklu vatandaşa özel olarak Tillo Danışmanlık bünyesinden İş Sözleşmesi hazırlanması gerekmektedir. Uluslararası Kimlik çalışma izni başvuruları geçtiğimiz yıllarda 6 ay olarak müracaat edilmekte olup, günümüzde ise 1 yıl olarak yapılabilmektedir. Çalışma izni başvurularınızın eksiksiz, doğru ve alınabilecek en uzun süreli çalışma izni için, uzman kadromuzdan destek almak ve müracaat için gerekli olan evrakları öğrenmek için tıklayınız..

Uluslararası Çalışma İzni Başvurusu İçin Ne Evrak Gerekmektedir ?

Uluslararası Kimlik çalışma izni başvurularında sistem üzerinden müracaat edilebilmesi için şirketin SGK üzerinden E-bildirge kullanıcısının adına elektronik imza alınması gerekmektedir. Elektronik imza T.C. Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanlığı otomasyon sistemine giriş, iş yeri kaydı ve gerekli evrakların yüklenmesini sağlanmak için gerekmektedir. Şirketin son aya ait SGK Hizmet Listesi ve son yıla ait Kurumlar Vergisi Beyannamesi istenen evraklar arasındadır. Gerekli olan tüm evrakları öğrenmek, uluslararası kimliği olan yabancılara çalışma izni başvurusu yapmak ve uzman ekibimizden destek almak için tıklayınız…

Uluslararası Kimlik Çalışma İzni Başvurusu ve Uzman Ekibimize Ulaşmak İçin Tıklayınız…

Uluslararası Çalışma İzni Ne Kadar Tutar ?

Afgan uyruklu vatandaşların çalışma izni başvuruları artık 1 yıl verilmektedir. Uluslararası kimliği olan afganlar, oturma izniyle çalışma iznine başvuran yabancılarla aynı harç bedelini ödemektedir. Uzman ekibimiz çalışma izni ret olma oranı yüksek olan başvurular için müracaatı sağlamamaktadır. İş veren ve afgan uyruklu vatandaşlar en uygun şekilde çalışma iznine sahip olmaları Tillo Danışmanlık yolundan geçmektedir.

uluslararası kimlik çalışma izni

afgan çalışma izni

afganistanlı çalıştırma izni

afganlara çalışma izni

 

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

2 Yorum

  1. afganistanlı çalıştırıcam ama sadece uluskoruma kartı var başka bieşy yok pasaport süresi bitti nasıl olcak olurmu ççalışma izni

    • Merhaba Mahmut Bey, Uluslararası Kimlik Sahibi yabancılara çalışma izni başvurusunda bulunurken pasaport istenmemektedir. Detaylı bilgi için 0212 519 45 45 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıkla Ara
Yol Tarifi