Zambiya Vatandaşı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Bu yazımızda zambiya vatandaşı çalışma izni nasıl alınır, zambiya çalışma izni nasıl alınır, zambiya uyruklu çalıştırma izni, zambiya çalışma izinleri, zambiya çalışma izni, zambiya çalıştırmak, zambiya uyruklu çalıştırmak, zambiya çalışma izni nasıl alınır, zambiya nasıl çalıştırılır konularına değineceğiz.

Zambiya Vatandaşı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Zambiya uyruklu Yabancı kişiler çalışma izni başvurusunda bulunabilmek için bizlere ulaşabilirler. Tillo Danışmanlık bünyesinden yapılan her başvuru güvenli ve en doğru şekilde yapılmaktadır. Çalışma izni başvuruları T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına yapılmaktadır. Çalışma izni yanlış bir şekilde başvurmak veya yabancıların bilgilerini eksik, yanlış bir şekilde doldurmak Çalışma izninizin red olmasına sebep olur ve diğer başvurularınızda olumsuz olarak sonuçlanabilir. Doğru ve kesin bir sonuç alabilmek için Tillo Danışmanlık üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Zambiya Uyruklu Yabancılara Türkiye’de Çalışma İzni

Zambiya uyruklu yabancıya çalışma izni müracaatında bulunabilmek için ilk olarak Tillo Danışmanlık tarafından hazırlanan İş Sözleşmesinin imzalanması gerekmektedir, İşveren ve Zambiya uyruklu yabancı tarafından imzalanan sözleşme tarafımıza ulaştırıldıktan sonra diğer istediğimiz evraklarla beraber çalışma izni başvurusunda bulunmaktayız. Tillo Danışmanlık bünyesinden firmanıza E-imza çıkartabilirsiniz.

ÇALIŞMA İZNİ BAŞVURUSU VE UZMAN KADROMUZA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Çalışma İzni Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır ?

Çalışma izni başvurusu istediğimiz evraklar eksiksiz bir şekilde tamamlandığı taktirde evraklarını ulaştırdığınız aynı gün içinde yapılmaktadır. Zambiya uyruklu yabancılar bir firma üzerinden ya da Ev Hizmetlisi olarak başvuruları yapılabilmektedir. Ev Hizmetlisi olarak başvurusu yapılacak yabancı uyruklu bulunabilmesi için ek olarak İkamet Belgesi alması gerekmektedir. Çalışma izni için sadece evraklarınızı teslim ederek hiç uğraşmadan en kısa sürede işlemlerinizi biz sizin adınıza yapmaktayız. 10 yıldır Çalışma izni sektöründe bulunarak 1. sınıf hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çalışma izni başvurularınızı en kısa sürede güvenilir ve doğru hizmetle sağlamaktayız. Uzman kadromuz ile İstanbul’un her bölgesinde bulunarak 7/24 sahada aktif olarak bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti vererek oyalanmadan pratik ve sonuç odaklı çalışıyoruz.

zambiya çalışma izin

zambiya çalışma izin nasıl alınır

zambiya Çalışma İzni

zambiya çalışma izni ile alakalı merak edilen sorular

zambiya Çalışma İzni Nasıl Alınır

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Somali Vatandaşı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Bu yazımızda somali vatandaşı çalışma izni nasıl alınır, somali çalışma izni nasıl alınır, somali uyruklu …

2 Yorum

  1. Shırın Kumar

    konsolosluk başvurusu yaparken yabancıya randevu aldık ama ne evrak götürmek gerekiyor randevuya ve siz yapıyormusunuz konsolosluk yerine

    • Merhabalar Shırın Hanım,
      Yurt Dışı konsolosluk aracılığıyla yapılacak olan başvurularda Tillo Danışmanlık bünyesinde hazırlanan iş sözleşmesinin ve bir kaç evrağın götürülmesi yeterli olacaktır. Evraklar hakkında detaylı bilgi almak için bizlere 0212 519 45 45 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara
Yol Tarifi