Çalışma İzni Başvurularında Eksik Evrak

Bu yazımızda çalışma izni başvurularında eksik evrak, başvuruların eksikleri, çalışma izni eksikleri, çalışma izni eksik evrakları, çalışma izni evrakları, çalışma izinlerinin eksikleri, çalışma izni eksik bildirgesi, çalışma izinlerinde eksik evraklar konularına değineceğiz.

Çalışma İzni Başvurularında Eksik Evraklar

Çalışma izni başvurularında bulunan bir çok yabancı ve iş veren uzun zaman başvurularından haber alamamaktadır. Başvuruların sonuçlanmaması ya da askıya alınmasının en önemli sebeplerinden biri çalışma izni başvurularında eksikler tespit edilmesidir. Başvurularında eksik tespit edilen yabancıların çalışma izni müracaatları askıya alınmış olup sonuçlanması ortalama 2 hafta ileri bir tarihe uzatılmaktadır. Başvurularınızın eksik evrak olmadan doğru ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlamak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Her çalışma izni başvurusunda yabancının ve iş verenin evrakları kontrol edilmektedir. Çalışma izni yapılacak olan yabancıya ve iş yerine göre istenen evraklar değişiklik sağlamaktadır. Başvurularınız için uygun evrakları öğrenmek ve başvurularınızı en doğru şekilde tamamlamak için uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Alanında uzman kadromuz çalışma izni başvurularınız en hızlı ve kaliteli bir şekilde sağlayarak en doğru hizmeti sizlere sunmaktadır. Yanlış ya da eksik bir biçimde yapılan müracaatlar T.C. Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanlığı Uluslararası İş Gücü Politikası gereğince Red olmaktadır. Çalışma İzni Başvurularında Red Sebeplerini öğrenmek için tıklayınız….

Çalışma İzni Başvurumda Eksik Olduğunu Nasıl Anlayabilirim ?

Çalışma izni başvurularınız Elektronik İmza ile yapılmaktadır. Elektronik imza ile tamamlanmayan başvurularınız, müracaat edilmemiş sayılmaktadır. Elektronik imzanızı da Tillo Danışmanlık bünyesinden temin edebilirsiniz. Elektronik imza ile tamamlanan başvurularınızda kayıt işlemi önem arz etmektedir. Tek bir yanlış harfin olduğu kayıtlar Çalışma izinlerinin Red olması sonucunu doğurmaktadır. Çalışma İzni başvurularının nasıl yapıldığını öğrenmek, eksik evraklar hakkında detaylı ve uzman desteği almak için alanında 7/24 aktif ekibimize ulaşabilirsiniz. Başvuru evraklarınız Ekibimize ulaştığı gün içinde başvurularınız yapılmaktadır. İş veren ve yabancıları gereksiz masraftan kurtarmak amacıyla uzman ekibimiz Red olma olasılığı yüksek başvurulara müracaat etmemektedir. Deneyimli Kadromuz başvuru öncesinde şirketinizin mali verilerini inceleyerek sizlere detaylı bilgi aktarımı sağlamaktadır.

UZMAN EKİBİMİZE ULAŞMAK VE MALİ VERİLERİNİZİN KONTROLÜNÜ SAĞLATMAK İÇİN TIKLAYINIZ….

Aşağıdaki sayfadan YouTube Hesabımızı Takip Edebilir ve Çalışma İzni Alma Konusunda Daha Fazla Bilgiye Ulaşabilirsiniz…

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

Tıkla Ara
Yol Tarifi