İranlı İşçilere Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Bu yazımızda iranlılara çalışma izni nasıl alınır, iran uyruklulara çalışma izni, iran vatandaşlarına çalışma izni çalışma izni nasıl alınır, iranlı işçilere çalışma izni, ikametle çalışma izni, oturma izniyle çalışma izni, iranlı çalıştırmak, iranlı çalıştırma izni, çalışma izinleri, çalışma izin, iran çalıştırmak, iranlılara izinler, iranlı nasıl çalıştırabilirim, iranlı vatandaşlara türkiyede çalışma izni, türkiyede iranlı çalıştırmak, iranlılara çalıştırma izni konularına değineceğiz.

İranlı İşçilere Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

İran uyruklu vatandaşların gün geçtikçe Türkiye’deki ikamet sayıları artmaktadır. Türkiye’de ikamet etmek ya da çalışmak isteyen İranlıların çalışma izni belgesi alması gerekmektedir. İranlı işçilere çalışma izni başvurusunda bulunabilmek için şirketimizin alt yapısının yeterli düzeyde olmalıdır. Ülkemizde bir çok firma bünyesinde yabancılara iş imkanı sunar. Yabancı uyruklu çalışanlar bildikleri diller sayesinde firmaların müşteri çevresini geliştirmekte ve firmanın kendini geliştirmesi konusunda önemli rol almaktadır. Ülkemizde bulunan yabancıların çoğunluğu İran uyruklu vatandaşları kapsamaktadır. İran uyruklu kişileri istihdam etmek isteyen iş verenlerin ilk olarak çalışma izni başvurusunda bulunması gerekmektedir. Çalışma izni başvurusu onaylanan İran uyruklu vatandaşlar için harç bedeli çıkmaktadır. Çalışma İzni Harçları 2020 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

ÇALIŞMA İZNİ BAŞVURUSU HAKKINDA UZMAN DESTEĞİ VE BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

İranlı İşçilere Çalışma İzni Ne Kadar Sürede Çıkar ?

Oturma iznine veya ikamet tezkeresi belgesine sahip olan İran uyruklu yabancılar için ekibimiz 7/24 hizmet sağlamaktadır. Tillo Danışmanlık tarafından iş veren ve İran Uyruklu yabancıdan istenen evraklar bünyemizde ulaştığı taktirde aynı gün içinde başvuru yapılmaktadır. Ofisimizi ziyaret ederek veya internet üzerinden iletişim sağlayarak evraklarınızı temin edebiliriz. Eksiksiz bir şekilde evraklarınız teslim alınıp Çalışma izni başvurunuzda bulunur. Sizlerin tek yapmanız gereken evraklarınızı teslim edip beklemektir, çalışma izni takibinin hepsi uzman kadromuz aracılığıyla takip edilip, sizlere bilgi verilmektedir.

İran Uyruklu Çalışanlara Çalışma İzni Kaç Para ?

İran uyruklu işçi çalıştırmak için istenen evraklar Tillo Danışman uzmanları tarafından en ince ayrıntısına kadar kontrol edildikten sonra başvuru sağlanmaktadır. Başvuruların değerlendirme süresi boyunca Tillo Danışmanlık işlemleri hızlandırmak için çalışmaktadır. Çalışma izni başvuru ücretleri İran uyruklu yabancının kimliğine göre değişiklik gösterebilmektedir. Çalışma izni başvuruları hakkında daha detaylı bilgi almak için YouTube sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İran uyruklu çalıştırma izni

iran uyruklu çalıştırmak

iranlı çalıştırma izni

iranlı vatandaşları türkiyede çalıştırmak

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

Tıkla Ara
Yol Tarifi