Çalışma İzni Kaç Yıllık Olur ?

Bu yazımızda çalışma izni başvuruları kaç yıllık olur, ne kadar sürelik çalışma izni alabilirim, çalışma iznim ne zaman bitecek, çalışma izni süresi, çalışma izni bitiş tarihi, çalışma izni başvurularında süre aşaması, çalışma iznim kaç yıllık konularına değineceğiz.

Çalışma İzni Kaç Yıllık Olur ?

Türkiye’de çalışmak ya da ikamet etmek isteyen yabancı uyruklu kişilerin çalışma izni başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Çalışma izni başvurusunda bulunurken yabancı kişinin Ülkesine ve daha önceki dönemlerde aldığı çalışma izninin durumu kontrol edilir. Yabancı uyruklu kişi için ilk kez Türkiye sınırları içerisinde çalışma izni başvurusu yapılıyorsa başvuru 1 yıllık olmaktadır. Çalışma izni başvurunuzun kaç yıllık olacağı hakkında bilgi almak ve sistem üzerindeki durumunuzu sorgulamak için uzman kadromuzla iletişime geçebilirsiniz. Alanında 7 yıldır aktif bir şekilde çalışma izni başvurusu yapan deneyimli kadromuz sizlere kaliteli hizmet sunmak için hazırdır. Çalışma izni başvuruları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız…

ÇALIŞMA İZNİ BAŞVURUNUZUN KAÇ YILLIK YAPILMASI GEREKTİĞİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Çalışma İzni Kartım Kaç Günde Gelir ?

Yabancı uyruklu çalışma izni çıkartacak olan vatandaşın istenilen belgeler ve bakanlığın onayından sonra çalışma izni kısa süre içerisinde çıkmaktadır. Çalışma izni kartınız ise harç bedelinizi ödedikten sonra ortalama 2 hafta içinde elinize ulaşmaktadır. Çalışma izni kartlarınız PTT tarafından teslimatı sağlanmaktadır. Teslimat sırasında belirtilen adreste değilseniz çalışma izni kartınız PTT’ye geri döner ve sizler tarafından teslim alınması gerekmektedir. Sizler hiç zahmet çekmeden tüm çalışmaları güven ve hassasiyet eşliğinde yürütmek amacıyla Tillo Danışmanlıktan hizmet alabilirsiniz. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz. Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde bulunan vatandaşlarımıza hizmet vermekteyiz.

çalışma izni kaç yıllık olur

kaç yıllık çalışma izni alınır

çalışma izni süresi

 

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

2 Yorum

  1. Azizbek Murtazov

    patron bana calsma izni aldı 6 aylık oldu neden 1 yıllık deil

    • Merhaba Azizbek Bey,
      Çalışma izni danışmanlığı uzmanlık alanımıza girdiği için bir sonraki müracaat da bizden danışmanlık alabilirsiniz.

Tıkla Ara
Yol Tarifi