Yabancı Çalışanlara İzin Belgeleri

Bu yazımızda yabancı çalışanlar için izin belgeleri, yabancı çalıştırma izinleri, yabancı çalıştırma izni, çalıştırma izni, çalışma izni, çalışma izin, yabancı çalıştırmak, yabancı çalışanlara izin belgeleri konularına değineceğiz.

Yabancı Çalışanlara İzin Belgeleri

Ülkemizde ve tüm dünyada meydana gelen ve gün geçtikçe daha çok kişiye bulaşan korona virüs iş verenlerin ve çalışanların işlerini olumsuz etkilemektedir. İş verenler bu süreç içerisinde iş yerinin ve kendi maliyetlerini hesaba katarak işçileri izinlere ayırmaktadır. Yabancı olarak çalışan ve çalışma izni olan yabancıların izin işlemlerinde iş verenlerin gerekli evraklarla bilgilendirilme sağlaması gerekmektedir. Tillo Danışmanlık sizlere bu hizmeti sağlayarak iş yerinizi yüksek miktardaki cezalardan kurtarmaktadır. Yabancı çalışanların çalışma izinlerini en kısa sürede uygun ve kaliteli hizmetle sağlamaktadır. Başvurularınızın eksiksiz ve en doğru şekilde tamamlanması için uzman ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

Çalışma İzinlerinde Harç Tutarları

Çalışma izin değerlendirme sürecinden daha sonra tarafınıza harç çıkacaktır. Harç bedeli devlete ödenecek olan bir vergi olup, çalışma izninin müracaat yılına göre değişiklik sağlamaktadır. Çalışma izni harç bedelleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız. Harç bedelleri ödendikten sonra çalışma izinleriniz onaylanacaktır. Başvurularınız onaylandığı taktirde çalışma izni kartınız ortalama olarak 2 hafta içinde iş yeri adresine ulaşmaktadır. Çalışma izni kartlarınız bağlı bulunduğunuz firma üzerinden alınmaktadır. İş yerinden ayrıldığınız ya da iş veren sebepli problemlerden dolayı iş yerinden çıkış yapıldığı taktirde çalışma izni kartınız iptal olmaktadır.

Aşağıdaki YouTube Videomuzdan Çalışma İzni Uzman Kadromuza Sorular Sorabilir ve Bizlere Ulaşabilirsiniz.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

Tıkla Ara
Yol Tarifi