KDV İadesi

KDV iadesi alabilmek için size en hızlı yöntemi sunan Tillo Danışmanlık firması olarak KDV iadesi ne zaman talep edilir,KDV iadesi 2019,KDV iadesi 2019 nasıl yapılır,ihracat KDV İadesi talep süresi,ihracat KDV iadesi,KDV iadesi 2019 gib gibi bir çok KDV iadesi işlemlerinde size en kaliteli hizmeti YMM bünyesinde hızlı bir şekilde almaktayız. Devreden KDV iadesi , KDV iadesi inşaat gibi işlemlerde de hizmet sunmaktayız.

KDV İadesi Ne Zaman  Talep Edilir

KDV iadesi ne zaman talep edilir sorusuna ihracattın bitimi itibariyle muhasebe kayıtlarına işlenip beyanname onaylandıktan sonra KDV iadesi talep işlemi gerçekleştirilir.

İhracatta KDV İadesi Nasıl Hesaplanır 2019

İhracatta KDV iadesi alım yapılan ve ihraç edilen malın KDV’si olarak işlem yapılır. Bununla alakalı detaylı bilgiyi uzman kadromuz tarafından profesyonel bir şekilde ihracat KDV iadesi işlemini gerçekleştirmekteyiz. Yapmanız gereken uzman kişilerden fikir almanızdır. Size kaliteli ve hızlı hizmeti Tillo Danışmanlık firması olarak sunmaktayız.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

10 Yorum

 1. Kamuran AKBAŞ

  Merhaba ihracatçı bir firmayız. Kaç günde kdv iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz?

  • Merhaba Kamuran Bey,
   İhracat işleminiz yaptığınız işe ve üretime kadar olan aracı firmalara göre değişkenlik gösterir. Bu konuda mesai saatleri içinde bizimle iletişime geçerseniz size yardımcı olunacaktır.

 2. ABDURRAHMAN YANAR

  SELAMLAR ÖNCELİKLE HAYIRLI İŞLER
  BEN BAKKAL AÇTIM BU POŞET BEYANNAME KDV Sİ VERMESEM SIKINTI OLURMU

  • Ve aleykum selam Abdurrahman Bey,
   Bakkalda bakanlığın belirlediği ölçülerde poşet kullanıyorsanız 24 Nisana kadar ilk 3 ayın beyannamesini vermek zorundasınız.

 3. kdv iadesi nasıl alabiliriz? bünyenizde ymm var mı

  • Merhaba Osman Bey,
   Kdv iadeleriyle alakalı bünyemizde Yeminli Mali Müşavirimiz bulunmaktadır.

 4. murat sayılgan

  merhaba, almış olduğum kdvli faturayı ihraç etmek istiyorum kdvsini ne zaman iade alabilirim

  • Merhaba Murat Bey,

   Şirketiniz ile alakalı alım yaptığınız firmaların silsile şeklinde gerekiyor. Alt firmalar fazla ise KDV iadeleri geç alınabilir. Bununla alakalı bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 5. Merhabalar Kolay Gelsin
  Kdvli aldığım malın ihracını yaptım ve vergi dairesine kdv iadesi hakkında rapor düzenledim bunun hakkında red gelmiştir ne işlem uygulamam gerekiyor yardımcı olur musunuz

  • Merhaba Kenan Bey,

   KDV iadesiyle alakalı redden kasıt olarak Kontrol raporundaki eksikliklerden kaynaklıdır. KDV iadesiyle alakalı danışmanlık sağlayabiliriz.

Tıkla Ara
Yol Tarifi