Çalışma İzni Aldıktan Sonraki İşlemler

Çalışma izni bittikten sonra, Çalışma izni değerlendirme süresi, Çalışma izni bitmeden işten ayrılma, Çalışma izni iptal edilen yabancı ne kadar sürede çıkar, Oturma izni alan yabancılar çalışabilir mi, Yabancı işveren çalışma izni, Yabancı çalışma izni için gerekli evraklar 2020 gibi sorulara ve Ülkemizde yabancı uyruklu kişiler çalışma izni kartını temin ettikten sonra rahat bir nefes alıyor ve işyerinde çalışmaya başlıyor peki bu doğru mu ?

Çalışma İzni Bitmeden İşten Ayrılmada Ne Yapmak Gerekir?

 

Çalışma izni kartınızı temin ettikten sonra Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı sitemine bilgilendirme yapmak durumundasınız, bu bilgilendirmeyi sağlamayan işverenler ve yabancılar 1 Ay içinde 2 Asgari ücret ceza yemektedir.

Çalışma İzni İptal Edilen Yabancı Ne Kadar Sürede Çıkar ve Çalışma İzni Kartınız Elinize Ulaştıktan Sonra Ne Yapmak Gerekir ?

 

Çalışma izni kartınızı temin aldıktan sonra başvurunuzla alakalı işlem devam etmektedir. Çalışma izni alındıktan sonra bizlerle iletişime geçebilirsiniz, sisteme bilgileriniz kayıt edilmesi gerekmektedir.

Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına en doğru başvuru ve çalışma izni alındıktan sonra hizmetinizin takibinin yapılmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman kadromuz çalışma iznini temin ettikten sonra da ÇSGB ile iletişimini koparmayıp çalışma izninizle alakalı işlemleri sürdürmektedir. Çalışma izni onayınız geldikten sonra sizin adınıza ÇSGB sistemini bilgilendirip sizleri olabilecek beklenmedik cezalardan kurtarmaktayız.

 

  NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  Popüler Konu

  Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

  İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

  2 Yorum

  1. Çalışma izni kartım geldi istanbula nakil yaptım şimdi napmam gerekiyor daha bir işlem kaldı mı

   • Merhabalar,
    Çalışma izni işlemleri ile alakalı 0212 519 45 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

  Tıkla Ara
  Yol Tarifi