Yabancı Bakıcı Çalışma İzni

Bu yazımızda en hızlı ve uygun ev hizmetlisi çalışma izni, hızlı çalışma izni, ev hizmetlisi, ev hizmetlisi çalışma izni, ev hizmetlisi çalıştırma, ev hizmetlilerine çalışma izinleri, yabancı uyruklu çalıştırma, yabancı uyruklu ev hizmetlisi, ev hizmetlisi çalıştırma izni, yabancılara çalışma izni, ev hizmetlisi yaşlı bakıcı, ev hizmetlisi çocuk bakıcı, ev hizmetlisi yabancı bakıcı, yabancı uyruklu çocuk bakıcı, yabancı uyruklu yaşlı bakıcı konularına değineceğiz.

Yabancı Bakıcı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Yabancı uyruklu kişiler çalışma izinlerine ya bir şirket üzerinden başvuru yapabilir ya da Ev Hizmetlisi olarak başvurusu yapılabilmektedir. Ev Hizmetlisi olarak çalışmak isteyen Yabancı uyruklu kişilerin ilk olarak çalışacağı adres üzerinden İkamet Belgesi alması gerekmektedir. İkamet belgesini temin ettikten sonra danışmanlık hizmetimizden yararlanmak isteyen yabancı kişiler veya işveren bizlere ulaşabilir. Ev hizmetlisi olarak çalışacak yabancılar için Engelli Bakıcısı, Engelli Bakım Elemanı, Evde Hasta Bakım Elemanı,Evde Çocuk Bakım Elemanı, Hasta ve Yaşlı Refakatçisi, Hasta ve Yaşlı Bakıcı Ev Hizmetlisi veya Çocuk Bakıcı Ev Hizmetlisi olarak başvurularında yardımcı olmaktayız.

Ev Hizmetlisi Çalışma İzni Ne Zaman Sonuçlanır ?

Çalışma izni müracaatında bulunduktan daha sonra başvurularımız T.C. Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanlığı memurlarınca incelenmektedir. Yanlış veya eksik yapılan başvurularınız memurlar tarafından red olmaktadır. Red olan başvurularınız için tekrardan yapacağınız başvurular otomatik olarak red olmaktadır. Başvurularınız değerlendirme sürecinden sonuçlanma sürecine kadar uzman ekibimiz tarafından kontrol edilmektedir, takibi yapılan başvurularınızın en kısa sürede sonuçlanması için ekibimiz sizlere hizmet sağlamaktadır. Müracaatlarımız ortalama olarak 1 ay içinde sonuçlanmaktadır.

EV HİZMETLİSİ ÇALIŞMA İZNİ BAŞVURUSU VE ÇALIŞMA İZNİ BAŞVURULARI HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Yabancı Uyruklu Ev Hizmetlisi Çalıştırma İzni

Ev Hizmetlisi çalışma izni başvurularının uzmanı olan ekibimiz sizlere kaliteli hizmet sözü vermektedir. Ev Hizmetlisi başvurularında istenen evraklar için tıklayınız. Çalışma izni müracaatında bulunduktan daha sonra başvurularımız T.C. Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanlığı memurlarınca incelenmektedir. Yanlış veya eksik yapılan başvurularınız memurlar tarafından red olmaktadır. Red olan başvurularınız için tekrardan yapacağınız başvurular otomatik olarak red olmaktadır. Başvurularınız değerlendirme sürecinden sonuçlanma sürecine kadar uzman ekibimiz tarafından kontrol edilmektedir, takibi yapılan başvurularınızın en kısa sürede sonuçlanması için ekibimiz sizlere hizmet sağlamaktadır. Müracaatlarımız ortalama olarak 1 ay içinde sonuçlanmaktadır. Ev Hizmetlisi Çalışma izni başvuruları hakkında daha detaylı bilgi almak için daha öncesinde paylaşmış olduğumuz En Hızlı ve Uygun Ev Hizmetlisi Çalışma İzni sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

2 Yorum

  1. ev hizmetlisi çalışma izni eksik istediler ikamet nerden alınıyor son 12 gün kaldı

    • Merhabalar Same Bey,
      Ev Hizmetlisi çalışma izni başvurularının her aşamasının eksiksiz ve doğru yapılması gerekmektedir. Eksik evrak gelen başvurunuzun takip sürecini ve en kısa sürede onaylanması işlemleri için bizlere 0212 519 45 45 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara
Yol Tarifi